متن دلخوااه خود را وارد کنید

موفقیت و تاریخچه شرکت کشت گستر دشت تابنده

ارائه دهنده کود, سم, بذر, ادوات کشاورزی و مشاوره رایگان گیاهپزشکی و ارائه برنامه تغذیه تخصصی

با ما بیشتر آشنا شوید …

شرکت کشت گستر دشت تابنده با شماره ثبت 14088 در  اداره ثبت اسناد به ثبت رسیده و هم اکنون با گذشت 10 سال مجموعه کشت گستر فاز دوم فعالیت خود را با فروش آنلاین نهاده های کشاورزی اعم از سم, کود, بذر و ادوات کشاورزی تکمیل می نماید.

شرکت کشت گستر دشت تابنده کاملا مستقل و وابسته به هیچ نهاد و یا ارگانی نمی باشد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن آن حتی در دورترین روستاهای کشور عزیزمان، دیگر خرید و فروش سنتی مقرون به صرفه نمی باشد چون شما می توانید با کمک اینترنت در کمترین زمان ممکن، بیشترین اطلاعات را بدست آورده و در کنار مقایسه آنها ، بهترین خرید را انجام دهید ، بدون صرف انرژی و اتلاف وقت برای خود ، ایجاد آلودگی و ترافیک برای شهر و استهلاک برای خودرو!!! مجموعه کشت گستر در راستای توسعه اهداف خود، در کنار تیمی مجرب، متشکل از افراد کارآزموده در زمینه های کشاورزی، بازرگانی،کامپیوتر و گرافیک، تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن, زمینه فروش محصولاتی با کیفیت را بصورت آنلاین فراهم نموده و همچنین جهت رضایت کاربران خود، با ایجاد بخش مشاوره رایگان، سعی بر انتخاب دقیق محصول و کاهش هزینه های مشتریان عزیز خود نموده است.

بی شک خرید آنلاین یکی از مهمترین عوامل کاهش شدید هزینه ها، انرژی و استهلاک می باشد.

لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق ایمیل Keshtgosstar@gmail.com و یا بخش تماس با ما هستیم.